Kariéra

Jsme autorizovaný prodejce a servis ve Slavkově u Brna, zabývající se prodejem nových i ojetých vozů a kompletním servisem osobních a lehkých užitkových vozidel všech značek a komplexní správou vozových parků (fleet programem). Máme ambice se stále více odlišovat od běžných značkových autoservisů jak nabízenými službami, kvalitou tak osobním přístupem.
Máte-li odhodlání být tohoto součástí a přímo se zásadně podílet na dalším vývoji firmy s možností přispět svými znalostmi a zkušenostmi, jsme otevřeni s Vámi jednat o naší vzájemné spolupráci v podobě pracovní smlouvy.

Váš životopis a motivační dopis očekáváme na adrese:
AUTO-BAYER, s.r.o., k rukám Mgr. Aleše Marka, Bučovická 299, 684 01 Slavkov u Brna nebo na e-mail: kariera@autobayer.cz .
Zasláním Vašeho životopisu dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a jejich dalšímu uschování v naší databázi.

 

V současné době hledáme spolupracovníky na tyto pozice:

SERVISNÍ PORADCE

 

Budete tím, kdo zajistí našim zákazníkům 100% spokojenost s jeho autem. Tím, kdo nabídne a zrealizuje to nejlepší řešení pro potřeby konkrétního zákazníka a jeho vozu. Jedná se o zajímavou práci v přímém kontaktu se zákazníkem. Cílem je spokojený zákazník, který dostane vysokou kvalitu služeb za dobrou cenu.

Požadujeme nejen odborné znalosti, ale i obchodní dovednosti. Musíte mít chuť do práce, smysl pro zodpovědnost, znalosti v oboru nebo praxi v autoservisu, komunikační dovednosti, řidičský průkaz skupiny B a základní znalosti práce na PC.

Můžete očekávat zajímavou a různorodou práci s týmem převážně mladých lidí, další školení a certifikované vzdělávání. Nadstandardní příjem s jasně nastavenými kritérii v souvislosti na Vašem výkonu.

AUTOKAROSÁŘ

Požadujeme nejen odborné znalosti, ale i zručnou dovednost. Musíte mít smysl pro zodpovědnost, chuť do práce, znalosti v oboru a praxi v autoservisu min. 1 rok, řidičský průkaz skupiny B.

Můžete očekávat zajímavou a různorodou práci , prohlubování profesního vzdělávání v oboru, nadstandardní finanční ohodnocení s jasně nastavenými kritérii v souvislosti na Vašem výkonu.