Ojeté vozy - Das WeltAuto

O Das WeltAuto

Das WeltAuto je celosvětovým programem prodeje ojetých vozů značky Volkswagen osobní vozy.
Důraz na jednotné řešení standardu záruky a především na kvalitu se odráží ve velmi pozitivním vnímání značky Das WeltAuto našimi zákazníky, kteří si mohou vybírat z široké nabídky kvalitních ojetých vozů.

Mezi nadstandardní zákaznické služby patří minimálně roční záruka (do 5 let stáří a do 150 000 ujetých kilometrů s ověřeným stavem na základě podrobné technické prohlídky). Prodej ojetých vozů probíhá v moderním prostředí za asistence našich školených prodejců.

Naše služby

Garantovaný stav kilometrů a původu vozu.

Garantujeme ověřený původ vozu a odpovídající stav km.

Záruka 12/24 měsíců

Vozidlo nabízíme vždy se zárukou.
Nabídneme Vám záruku na každý vůz do 5 let stáří vozu, do 150 000 najetých km a s ověřeným servisním stavem vozu na základě podrobné technické prohlídky.

Garance technického stavu

Garantujeme Vám technický stav vozidla při prodeji. K zhodnocení technického stavu využíváme pomoci servisního technika autorizovaného servisu a vše zaznamenáme do „Zápisu o technickém stavu motorového vozidla“.

Oceňování a výkup

Pro naše zákazníky je samozřejmostí, že své auto mohou nechat u nás na protiúčet.

Výhodné financování a pojištění

U Das WeltAuto je možné využít nabídky výhodného financování od Volkswagen Financial Services.

Technická příprava vozu před prodejem

Technická příprava vozu je podobná jako předprodejní servis u nových vozů.

Předváděcí jízda

Předváděcí jízda s nabízeným vozem je u nás samozřejmostí.

Záruka mobility

Platí jako na nové vozy, které pravidelně navštěvují autorizovaný servis, podle podmínek výrobce. Záruku mobility lze u Das WeltAuto obnovit.

Výměna vozu

Výrazný benefit pro zákazníka, který zjistí, že zakoupený ojetý vůz není podle jeho očekávání. Vůz můžete vyměnit za stejně drahý nebo dražší vůz do 3 dnů při maximálním nájezdu 500 km. Můžeme Vám ale účtovat administrativní poplatek avšak jen do výše 1000 Kč denně.

Individuální úprava vozu - autorizovaný servis

K zakoupenému vozu je možnost dokoupit výhodné originální příslušenství a díly. Vždy Vám představíme nabídku našeho autorizovaného servisu.