Kariéra

Jsme autorizovaný prodejce a servis ve Slavkově u Brna, zabývající se prodejem nových i ojetých vozů a kompletním servisem osobních a lehkých užitkových vozidel všech značek a komplexní správou vozových parků (fleet programem).

Máme ambice se stále více odlišovat od běžných značkových autoservisů jak nabízenými službami a kvalitou, tak i osobním přístupem.

V současné době hledáme spolupracovníky na tyto pozice:

Autoelektrikář - diagnostik
Automechanik
Servisní poradce
Pracovník údržby + odvozy vozidel

Umíte diagnostikovat technický stav motorových vozidel s použitím moderních servisních přístrojů?

Pokud máte kladnou odpověď, nabízíme Vám v naší společnosti zajímavou práci v převážně mladém kolektivu, prohloubení svých dosavadních znalostí, nadstandardní finanční ohodnocení s transparentním systémem odměn, profesní růst a možnost prodloužení pracovní smlouvy na dobu neurčitou.

Od vás budeme požadovat odborné znalosti, zručnost a schopnost týmové práce. Zodpovědnost, proaktivní přístup a chuť do práce je v naší firmě velmi vítána.

 

Hledáme kolegu do našeho týmu, který má nejen odborné znalosti, ale i zručnou dovednost a schopnost týmové práce.

Pozitivní přístup, smysl pro zodpovědnost a chuť do práce jsou u nás ve firmě velmi vítány. Můžete u nás očekávat zajímavou a různorodou práci s týmem převážně mladých lidí, prohlubování profesního vzdělávání v oboru a profesní růst. Podstatné je u nás také nadstandardní finanční ohodnocení a transparentní systém odměn. V naší firmě budete mít možnost prodloužení pracovní smlouvy na dobu neurčitou.

Budete tím, kdo zajistí našim zákazníkům 100% spokojenost s jeho vozidlem. Vašim úkolem bude navrhnout nejlepší řešení pro potřeby konkrétního zákazníka a jeho vozu. Práce servisního technika je velmi zajímavá pro komunikativní lidi s aktivním přístupem. Na této pozici uplatníte nejen odborné znalosti, ale zapojíte i obchodní talent. Hledáme lidi s chutí do práce a se smyslem pro zodpovědnost. Od naší firmy můžete očekávat zajímavou a různorodou práci s týmem převážně mladých lidí, další školení a certifikované vzdělávání. Nadstandardní příjem s transparentním odměňováním

Vaše náplň práce bude údržba objektů, venkovních ploch, ostatní pomocné práce a odvozy vozidel zákazníků.

Nezbytností pro tuto pozici je řidičský průkaz skupiny „B“, osvědčení vyhlášky 50/1978 a Vaše spolehliost a zodpovědnost. Od nás můžete čekat práci v příjemném kolektivu, příspěvky na obědy a možnost prodloužení pracovní smlouvy na dobu neurčitou.

Máte-li odhodlání být součástí našeho týmu a přímo se zásadně podílet na dalším vývoji společnosti s možností přispět svými znalostmi a zkušenostmi, jsme otevřeni s Vámi jednat o naší vzájemné spolupráci v podobě pracovní smlouvy.

 

Váš životopis a motivační dopis očekáváme na adrese:

AUTO - BAYER, s.r.o.
k rukám Mgr. Aleše Marka
Bučovická 299, 684 01 Slavkov u Brna

nebo na e-mail: kariera@autobayer.cz

 

Zasláním Vašeho životopisu dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů,  ve znění pozdějších předpisů a jejich dalšímu uschování v naší databázi.