Kariéra

Jsme autorizovaný prodejce a servis ve Slavkově u Brna, zabývající se prodejem nových i ojetých vozů a kompletním servisem osobních a lehkých užitkových vozidel všech značek a komplexní správou vozových parků (fleet programem).

Máme ambice se stále více odlišovat od běžných značkových autoservisů jak nabízenými službami a kvalitou, tak i osobním přístupem.

V současné době hledáme spolupracovníky na tyto pozice:

Umíte diagnostikovat technický stav motorových vozidel s použitím moderních servisních přístrojů?

Pokud máte kladnou odpověď, nabízíme Vám v naší společnosti zajímavou práci v převážně mladém kolektivu, prohloubení svých dosavadních znalostí, nadstandardní finanční ohodnocení s transparentním systémem odměn, profesní růst a možnost prodloužení pracovní smlouvy na dobu neurčitou.

Od vás budeme požadovat odborné znalosti, zručnost a schopnost týmové práce. Zodpovědnost, proaktivní přístup a chuť do práce je v naší firmě velmi vítána.

 

Máte-li odhodlání být součástí našeho týmu a přímo se zásadně podílet na dalším vývoji společnosti s možností přispět svými znalostmi a zkušenostmi, jsme otevřeni s Vámi jednat o naší vzájemné spolupráci v podobě pracovní smlouvy.

 

Váš životopis a motivační dopis očekáváme na adrese:

AUTO - BAYER, s.r.o.
k rukám Mgr. Aleše Marka
Bučovická 299, 684 01 Slavkov u Brna

nebo na e-mail: kariera@autobayer.cz

 

Zasláním Vašeho životopisu dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů,  ve znění pozdějších předpisů a jejich dalšímu uschování v naší databázi.