Ojeté vozy - ŠKODA Plus

Co znamená "ŠKODA Plus"?

ŠKODA Plus je nový program pro prodej ojetých vozů v prodejní síti ŠKODA. Partnerem programu se může stát pouze prodejce splňující náročná kvalitativní kritéria pro prodej ojetých vozů – taková, aby se pro Vás i nákup ojetého vozu stal bezstarostnou a bezpečnou záležitostí bez nemilých překvapení.

Přes název ŠKODA Plus se však nemusíte obávat omezeného výběru – u našich obchodníků totiž naleznete pod touto značkou nejen vozy ŠKODA, ale i vozy dalších značek, splňujících přísné standardy a nepřesahujících 5 let stáří.

Vozy ŠKODA jsou mimořádně oblíbené i jako "mladé ojeté", a proto budou u našich prodejců právě takové vozy (maximálně 18 měsíců staré, nízký počet najetých kilometrů) ve speciální kategorii ŠKODA Plus Roční vozy. Nejdůležitější pro Vás je, že na takový vůz dostáváte plnou čtyřletou tovární záruku ŠKODA AUTO platnou od data uvedení do provozu. Získáte tak stejnou jistotu jako při koupi nového vozu!

Co znamená označení vozu ŠKODA Plus?

Kategorie ŠKODA Plus zahrnuje ojeté vozy všech značek do stáří pěti let a splňujících zároveň přísná kvalitativní kritéria. Kromě jistoty koupě technicky prověřeného vozu Vám partner programu ŠKODA Plus nabídne řadu dalších výhod:

1. Zkušební jízda
2. Výkup Vašeho vozu
3. Předprodejní příprava vozu
4. 12 měsíců záruka
5. Atraktivní podmínky financování
6. Výhodné pojištění vozu
7. Doživotní záruka mobility na vozy ŠKODA
8. Certifikát vozu
9. Vyřízení veškerých formalit
10. Roční kontrola zdarma

Co znamená označení vozů ŠKODA Plus Roční vozy?

Velmi mladé ojeté vozy ŠKODA v perfektním stavu – to jsou ŠKODA Plus Roční vozy.
Zakoupením Ročního vozu získáte jistotu, že bude odpovídat nejvyšším požadavkům, a že se z tohoto rozhodnutí budete těšit ještě dlouhou dobu.
Nad rámec programu ŠKODA Plus získáte:

1. Vozy mladší 18 měsíců
2. Najeto do 30 000 km
3. Tovární záruka ŠKODA AUTO
4. Záruka výměny vozu