O společnosti


 

Společnost  AUTO-BAYER, s.r.o.  působí v oblasti prodeje a servisu osobních a užitkových vozů již od roku 1992. Celé toto období je profesně spjata s koncernem Volkswagen a za uplynulé období se z původně malé rodinné dílny rozrostla na jeden z největších autosalonů a servisů na Moravě.

V současnosti disponuje nejmodernějším vybavením dle přísných požadavků a standardů koncernu Volkswagen, které umožňuje zabezpečit veškeré služby v oblasti servisu a provozování autoparků malých, středních i velkých firem.

AUTO-BAYER, s.r.o. reprezentuje koncern Volkswagen jako autorizovaný prodejce značek Volkswagen, Volkswagen užitkové vozy, ŠKODA a jako autorizovaný servis značek Volkswagen, Volkswagen užitkové vozy, ŠKODA a Audi.

Klientům nabízí komplexní prodejní a servisní služby včetně karosářských a lakýrnických prací a non-stop služeb pro všechny zastoupené značky (odtahové služby a SERVICE Mobilu) ve Slavkově u Brna a servisní služby včetně karosářských a lakýrnických prací a non-stop služeb (odtahové služby a SERVICE Mobilu) v Modřicích pro značku ŠKODA.

AUTO-BAYER je držitelem certifikátu ISO 9001:2000.


AUTO – BAYER, s.r.o.
Bučovická 299, 684 01  Slavkov u Brna

IČ: 46994360
DIČ: CZ46994360

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku OR KOS Brno, oddíl C vložka 8805


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin