Grand dovolená ve dvou provedeních.

Někdo tráví dovolenou ve dvou, jiní zase s celou rodinou. Někteří preferují co možná nejvíce obytného prostoru, zatímco jiní maximální prostor pro spaní. Abyste se na Vaší vysněné dovolené mohli cítit jako doma, je nová Grand California k dispozici ve dvou variantách. Přizpůsobí se tak každé cestě i každému životnímu stylu.

Nová Grand California 600

Čím více spolucestujících, tím krásnější dovolená. Nová Grand California 600 proto nabízí nejenom velkou příčně umístěnou postel o rozměrech 193 x 136 cm, ale také útulnou patrovou postel pod střechou se dvěma místy na spaní a délkou lůžka cca 170 cm. Své místo si zde na 6 metrech délky a až 3,06 m výšky najdou čtyři cestovatelé i všechna jejich zavazadla.

Nová Grand California 680

K navození pocitu pohodlí je nutný prostor a ten poskytne nová Grand California 680. Při délce 6,80 m a výšce 2,96 m nabízí kromě prostorné zadní postele s rozměry 200 x 167 cm spoustu úložného prostoru a volnost pohybu. Pro všechny cestující je tak k dispozici ještě více místa a pohodlí.

Katalog – Nová Grand California

Stáhněte si katalog a prohlédněte si vše, co nová Grand California nabízí.
(německá verze)

Grand California 600 za 1 398 027,- Kč

Sériová výbava modelu Grand California 600 již zahrnuje:
 • Kompaktní cestovní automobil s multifunkčním interiérem
 • Postel umístěná napříč s rozměry 193 x 136 cm pro dvě dospělé osoby
 • Kuchyň s plynovým vařičem, dřezem a chladničkou s objemem 70 litrů
 • Vzduchové a vodní topení na plyn
 • Velký počet zásuvek v obytném prostoru – USB, s napětím 12 V a 230 voltů
 • Plnohodnotná koupelna se sprchou a toaletou
 • Nádrž na pitnou vodu o objemu 110 l, nádrž na splaškovou vodu o objemu 90 l
 • Vnější rozměry: délka 600 cm, šířka* 204 cm, výška 303 cm

Grand California 680 za 1 450 978,- Kč

Sériová výbava modelu Grand California 680 již zahrnuje:
 • Komfortní cestovní automobil s prodlouženým obytným prostorem o 80 cm
 • Postel umístěná podélně s rozměry 200 x 167 cm pro dvě dospělé osoby
 • Velké množství úložných prostor, skříní a odkládacích přihrádek
 • Kuchyň s plynovým vařičem, dřezem a chladničkou s objemem 70 litrů
 • Vzduchové a vodní topení na plyn
 • Velký počet zásuvek v obytném prostoru – USB, s napětím 12 V a 230 voltů
 • Plnohodnotná koupelna se sprchou a toaletou
 • Nádrž na pitnou vodu o objemu 110 l, nádrž na splaškovou vodu o objemu 90 l
 • Vnější rozměry: délka 680 cm, šířka* 204 cm, výška 285 cm

Pět místností, které tvoří jeden grand domov.

V útulné ložnici si můžete nechat zdát sny. V kuchyni vykouzlíte ty nejrozmanitější pochoutky. V obývacím pokoji strávíte společný čas při jídle, klábosení a smíchu. V koupelně nastartujete správně každý nový den. A mezitím budete trávit čas ve venkovním pokoji v přírodě. Ať společně, nebo každý tak trochu v soukromí. Mezi vlastními čtyřmi stěnami je to prostě nejhezčí. Nová Grand California proto nabízí různé obytné prostory. Vy se tak budete na každém místě na světě cítit jako doma.

Grand koupelna

Umýt se, vysprchovat se a cítit se dobře.

 

Každý, kdo uprostřed noci klopýtal přes celý kemp do umývárny, ví, že to není nic příjemného. Stejně jako studené společné sprchy. Ještě horší jsou místa, na kterých není ani jedna z těchto variant k dispozici. Na dovolené si chce člověk při vší nezávislosti užít alespoň trochu pohodlí. Je proto skvělé, že je nová Grand California vybavena kompletně zařízenou koupelnou. Sbohem umývárno v kempu, už tě nikdy nebudu potřebovat.

Grand ložnice

Ať v patře, napříč nebo po délce, zde se vyspí dobře každý.

 

Zcela upřímně – každý nejraději spí ve své vlastní posteli. Na polštáři, který je načechraný tím správným způsobem. Na matraci, jež péruje přesně tak, jak to máte rádi. Proto je ve Vašem domově na čtyřech kolech zabudovaná Vaše vlastní postel. Nová Grand California 600 je vybavena dvěma útulnými lůžky v patře pod velkým střešním vikýřem a velkou postelí umístěnou napříč. Nabízí tak místo pro čtyři osoby. Nová Grand California 680 je pak vybavena velkou postelí umístěnou podélně, poskytuje tak ještě více komfortu. Dobrou noc.

Grand venkovní pokoj

Jediný krok stačí k tomu, abyste byli venku.

 

Když slunce svítí celý den, večery nejsou nikdy dost dlouhé a potřebujete maximálně lehký svetr, chtěli byste všechen čas strávit nejraději venku. Nová Grand California proto nabízí ještě více prostoru –  stačí pouze vysunout elektricky ovládaný schůdek a užívat si místo před vozem jako pohodlný venkovní pokoj. A to ať s kempinkovým nábytkem, nebo bez něj.

Grand obývací pokoj

To nejkrásnější místo pro setkání.

 

Obývací pokoj je středobodem každého domova. I když si každý jde za svými vlastními zájmy – zde se všichni nakonec opět sejdou. Moderní sezení ve voze Grand California nabízí spoustu místa pro hry, čtení, sledování filmů, klábosení i prosté společné trávení času. Vždyť to je právě to, o co na dovolené jde.

Grand kuchyně

Nejlépe chutná jídlo, které si sami připravíte.

 

Mořské plody na malém trhu, kde je brzo po ránu prodává místní rybář. Pomeranče, které jste si sami natrhali v malém sadu za nejbližším statkem. Rajská jablka, která voní jihem a sluncem. Kdo by chtěl jít do restaurace, když ty nejlepší místní pochoutky má přímo u dveří svého domova na čtyřech kolech? Díky plně vybavené kuchyňské lince s plynovým vařičem, dřezem, lednicí a spoustou úložných prostor si v novém voze Grand California můžete zcela jednoduše vykouzlit místní speciality.

Back to top